Supernatural Dizisi


Merhaba Tavsiyedizifilm.com okurları, 20.05.2017 tarihli dizi tavsiyemiz ülkesi Amerika ve bir çok ülkede çığ gibi bir hayran kitlesine sahip bir dizi olan 2005 yapımlı Supernatural (Doğaüstü) dizisi

Supernatural 1-12 Sezon İntroları

İsminden de anlaşılacağı üzere Supernatural, doğaüstü konusu, geniş karakter ve yaratık yelpazesi ve harika hikayesiyle izleyicisinin gelecek bölümü beklerken sıkıntılar çekmesine sebep olan bir dizi. Jhon ve Marry Winchester çifti, Dean ve Sam isimli çocuklarıyla mutlu bir hayat süren bir ailedir. Bu mutluluk ta ki Sam Winchester 6 aylık olana kadar sürer. Sam Winchester 6 aylıkken beşiğine sarı gözlü bir yaratık gelir, anne Marry Winchester’in çocuğunu koruma çabası ölümüyle sonuçlanır. Dizimizde tam olarak bu sahneyle başlar. Jhon karısını öldüren şeyin peşinden gitmeye karar verir bu kararın 12 sezon boyunca neler yaşatacağından ve peşinden gittiği şeyden çok daha farklı şeylerin bulunduğu bir dünya da yaşadıklarından hiçte haberi yoktur. Kendisi ve çocukları artık bir avcıdır ve hayatları hem sarı gözlünün peşinde hem de doğaüstü zorbalığa maruz kalmış insanların yardımına koşarak geçecektir. Tabii ki 12 sezon boyunca kayıplar, kazançlar, ölenler ve kalanlarıyla izleyiciyi kendisine bağlayan Supernatural (Doğaüstü) bu etkiyi devam ettirecek gibi görülmekte.  Jensen Ackles (Dean Winchester) , Jared Padalecki (Sam Winchester) ve sonradan aralarına katılacak gizemli karakter Misha Collins (Castiel) ile her anı ayrı bir olay olan Supernatural dizisi tavsiye listemizde gururla yerini alıyor.

Tavsiyedizifilm.com yazarı olarak 7 sezonunu uyuşturucu etkisine uğramışcasına 9 günde bitirdiğim bu harika diziyi sizlere şiddetle tavsiye ediyorum. Yazımı o muhteşem sezon müziği Kansas – Carry on My Ward Son şarkısı ve fazla spoiler vermemek adına 1 sezon klibiyle sonlandırıyorum.

Supernatural Müzik ( Kansas – Carry on My Ward Son)


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

421
316 Paylaşım, 421 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Efsane Efsane
289
Efsane
İyi Geldi İyi Geldi
248
İyi Geldi
İlginç İlginç
206
İlginç
Tebrikler Tebrikler
165
Tebrikler
eruiluvatar
Orta Dünya hayranı, mitolojist, sinema ve dizi sever.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir format seçin
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın

Send this to a friend